Kurumsal

Kurumsal ve Bireysel çözümlerimizle en iyi hizmeti sunuyoruz. Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim!

Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, bilişim sektöründe bölgesinde Tutku markasını oluşturma hedefiyle 2007 yılında kurulmuştur. Kuruluş felsefesi olan Kalite – Güven – Hizmet anlayışı, ileri teknoloji ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıktık.
Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, müşterilerinin bilişim teknolojilerinde ki gelişmeleri, daima yakından takip etmelerini ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayarak, onların rekabet etme güçlerini arttırır.
Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetlerde konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümleriyle entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir.

Hizmetlerimiz arasında; Notebook ve Tablet Bilgisayarın Bakım, Onarımı ve Tamiri, Satış Danışmanlık ve Proje Kurulum Hizmetleri – Web Tasarım ve Otomasyon – Profesyonel Veri Kurtarma Hizmetleri – Kurumsal Ağ Teknolojileri LAN / WAN / WRILESS – Altyapı ve Yapısal Kablolama Hizmetleri – Fotokopi ve Printer Çözümleri – Profesyonel Servis Hizmetleri ve Anlaşmaları – Kablolu Kablosuz Güvenlik Hizmetleri ve daha pek çok hizmet bulunmaktadır.

Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak müşterilerimize, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından , servis ve bakım hizmetlerine, network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede is canada drug pharmacy legitimate ile ulusal alanda hizmet veriyoruz.

Bugün sektörde yenilikçi, güvenilir ve katma değer sağlayan bir kuruluş isek ; bunu başarı hikayelerimize borçluyuz …

Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, bir yandan teknolojiyi en iyi şekilde iş dünyasına entegre ederken, diğer yandan da nitelikli insan gücü ile de sonraki süreçlerin sorunsuz devam edebilmesi için her türlü olanağı sunuyor. Network Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri ve yazılım destek konularındaki iddialı ekibi, Bölge’nin herhangi bir yerinde meydana gelebilecek teknolojik soruna 24 saat içerisinde çözüm önerisini sunabilecek satış sonrası hizmet ekibi ve kurumların her türlü BT ihtiyaçlarını içeriden veya dışarıdan kullanım seçenekleriyle karşılayabilecek teknik ağı ile, Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri teknolojiyi ayağınıza getiriyor.

Kaliteli hizmetin her alanında olduğu gibi, amacına hizmet eden teknik ekibin de ancak sürekli araştırma geliştirme ile oluşacağını düşünen Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri , çalışma alanlarındaki yenilik ve gelişmeleri yakından izlemekte ve bilgi birikimi ile sektördeki deneyimlerini hizmet verdiği firmalarla paylaşmaktadır.

  • Misyon – Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında sildenafil online en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.
  • Vizyon – Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak imajlar ve markalar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak.
  • Müşteri Memnuniyeti – Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir.
  • Standart Fiyat Anlayışı – Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.
  • Profesyonel Yaklaşım – Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.
  • Tasarım Anlayışımız – İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek, marka, teknoloji, tasarım, network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler sağlamak.
  • Sorumlu Ve Şeffaf – Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.
  • Aktif Katılım – Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.
  • Stratejik Yaklaşım – Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.

Çözüm Ürettiğimiz Hizmetler

Bilgisayar Sistemleri Yazılım & Donanım

Tutku Bilgisayar, siz değerli müşterilerine son teknoloji bilgisayarların kurulumundan, kullanımına her konuda hızlı destek.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Kamera ve izleme sistemleriyle gözünüz arkada kalmasın … Evinizi ve iş yerinizin güvenliğini bize emanet edin. Satış sonrası destek.

Teknik Servis Hizmetleri

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ile profesyonel olarak teknik servis (Bakım, onarım, revizyon, veri kurtarma …) hizmetleri veriyoruz.

Web Sitesi Tasarım & Kodlama

Çözüm ortağımız Sembol Web Tasarım sayesinde firmanızla ilgili gelişmeleri ve yenilikleri anında duyurabileceksiniz.

Laptop & Tablet Tamir, Bakım, Onarım

Laptop, Notebook, Tablet ve diğer teknolojik cihazlarınızı en hızlı ve kaliteli şekilde tamir ve bakım yapıyoruz.

Paket Program Satış & Destek

Muhasebe, Stok, Cari, Cafe, Yönetim Sistemleri vb. ihtiyacınıza yönelik paket program satış ve satış sonrası destek.

Güvenlik Kamerası Sistemleri