Destek ve Hizmet İçin + 90 (332) 813 62 64 | tutku@tutkubilgisayar.com.tr

Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Bilgisayar Sistemleri
Yazılım & Donanım

Tutku Bilgisayar, siz değerli müşterilerine son teknoloji bilgisayarların kurulumundan, kullanımına her konuda hızlı destek

Güvenlik Kamerası
Sistemleri

Kamera ve izleme sistemleriyle gözünüz arkada kalmasın … Evinizi ve iş yerinizin güvenliğini bize emanet edin. Satış sonrası destek.

Teknik Servis
Hizmetleri

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ile profesyonel olarak teknik servis (Bakım, onarım, revizyon, veri kurtarma …) hizmetleri veriyoruz.

Web Sitesi
Tasarım & Kodlama

Çözüm ortağımız Sembol Web Tasarım sayesinde firmanızla ilgili gelişmeleri ve yenilikleri anında duyurabileceksiniz.

Laptop & Tablet
Tamir, Bakım, Onarım

Laptop, Notebook, Tablet ve diğer teknolojik cihazlarınızı en hızlı ve kaliteli şekilde tamir ve bakım yapıyoruz.

Paket Program
Satış & Destek

Muhasebe, Stok, Cari, Cafe, Yönetim Sistemleri vb. ihtiyacınıza yönelik paket program satış ve satış sonrası destek.

Tutku Markası ile
2007'den bugüne neler yaptık!

0

Görüşme Yaptık

0

Proje Ürettik

0

Güvenlik Sistemi

0

Firmaya Ulaştık

0

Müşteri Memnuniyeti

Hızlı ve Kaliteli Hizmet AnlayışıBilgisayar, Güvenlik Kamerası Sistemleri, Paket Programlar, Web Tasarım ve Daha Fazlası ...

Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleriolarak müşterilerimize, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından , servis ve bakım hizmetlerine, network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede ile ulusal alanda hizmet veriyoruz.

Bugün sektörde yenilikçi, güvenilir ve katma değer sağlayan bir kuruluş isek ; bunu başarı hikayelerimize borçluyuz …

Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri, bir yandan teknolojiyi en iyi şekilde iş dünyasına entegre ederken, diğer yandan da nitelikli insan gücü ile de sonraki süreçlerin sorunsuz devam edebilmesi için her türlü olanağı sunuyor. Network Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri ve yazılım destek konularındaki iddialı ekibi, Bölge’nin herhangi bir yerinde meydana gelebilecek teknolojik soruna 24 saat içerisinde çözüm önerisini sunabilecek satış sonrası hizmet ekibi ve kurumların her türlü BT ihtiyaçlarını içeriden veya dışarıdan kullanım seçenekleriyle karşılayabilecek teknik ağı ile, Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri teknolojiyi ayağınıza getiriyor.

Kaliteli hizmetin her alanında olduğu gibi, amacına hizmet eden teknik ekibin de ancak sürekli araştırma geliştirme ile oluşacağını düşünen Tutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri , çalışma alanlarındaki yenilik ve gelişmeleri yakından izlemekte ve bilgi birikimi ile sektördeki deneyimlerini hizmet verdiği firmalarla paylaşmaktadır.

Teknoloji parmaklarınızın ucunda!
Bir tıklama ile değişimi yakalamak için Tutku

BLOGTutku Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri'ne ait Duyuru ve Haberleri Buradan Takip Edin.